×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 290

Воскресенье, 25 февраля 2018 18:58

Підготовка до екзаменів. Зовнішнє незалежне оцінюванняю (або ЗНО)

Випускні екзамени – один з найважливіших етапів у житті випускника: майбутнього абітурієнта. Успішне проходження ЗНО – привід для хвилювань та багатьох питань. Який обсяг знань вважається достатнім ? Чи вистачить моїх знань? Як проходитиме процедура екзамену? Яких несподіванок чекати?..... Турбуються не тільки школярі, а й їх батьки, оскільки дуже часто вони повністю не володіють інформацією щодо процедури проходження Зовнішнього Незалежного Оцінювання та критеріїв оцінювання. 

ЗНО з англійської мови зразку 2018 року розподіллено на два рівні : В1 та В2. Рівень В1 відповідає рівню Intermediate за Загальноєвропейською Шкалою Компетенції володіння іноземними мовами (Common European Framework of Reference, CEFR) й розрахований на випускників загальноосвітніх навчальних заходів без поглибленого вивчення іноземних мов. В2 – рівень Upper-Intermediate, відповідно, й розрахований на учнів шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов

Кожен з екзаменаційних примірників містить 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). Тобто завдання типові, відрізняються вони лише за рівнем складності: В1 та В2.

Якщо є бажання скласти іспит з ЗНО – краще підготуватися заздалегідь й «допрацювати» необхідний рівень. В середньому це займає близько 2 років. А вже потім перейти до підготовки саме до ФОРМАТУ ЗНО. Тепер детальніше: якщо у випускника є необхідний рівень для складання іспиту – тоді необхідно підготуватися до ФОРМАТУ ЕКЗАМЕНУ аби уникнути неприємних несподіванок. Підготовка до формату ЗНО передбачає проходження усіх типів завдань з детальним аналізом структури кожного завдання, пошуку ключових слів (речень, параграфів), виявлення найтиповіших помилок та роботу над ними. Окремо «тренується» готовність учня вкластися у часові обмеження екзамену. Вони становлять 150 хвилин. Тому після детального розбору кожного завдання окремо, учневі буде надана неодноразова можливість написати тренувальний тест ЗНО з метою правильного розподілення часу. 

Якщо Ви – майбутній абітурієнт або один з його батьків, який бажає цього року скласти екзамен ЗНО з англійської мови -  ласкаво просимо Вас до мовної школи “Біг Бен”! Якщо ви володієте рівнем англійської мови, достатнім для проходження ЗНО, ми з радістю допоможемо Вам у підготовці до формату. Якщо Ви ще не учень 11го класу, але вже вирішили у майбутньому складати іспит з англійської – саме час розпочати підготовку заздалегідь! 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены